Katy Perry Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katy Perry Balkan

Najbolji i jedini forum o Katy Perry, nasoj omiljenoj pevacici..!
 
PrijemSiteLatest imagesTražiPrijateljiRegistruj sePristupi

 

 Strasne price.

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:39 pm

Ovdje mozemo postavljati neke strasne price Very Happy

bio jednom jedan posxtar i on je oswojio nagradnu igru “krstarenje za 1 osobu” ...ukrcawajuci se wideo je jednom musxkarca koji je bio bled i sa krrrrwawim ochima ! ushao je u swoju kabinu i raskomotio se..odjednom je ushao onaj jeziwi chowek,nabacio zlogan osmex i rekao da obawezno dodje na weceru,bice iznanadjenje !!!ukriwio je glawu i izashao...kada je poshtar stigao na weceru wideo je da su swi mrrrtwi..UBIJENI...samo je bila jedna dewojcica koja mu je rekla.."cudowishte..na owom brodu...” i odjednom skocila preko palube..kada se okrenuo wideo je onog choweka koji je rekao “ja uwek odrzawam swoja obecanja..."cowek se nekako izwukao i posle nekoliko god saznao da je taj chowek poginuo pre 13 godina u istom danu na istom mestu..u brodolomu..poshtar i dan danas ide na terapije jer josh uwek nemoze da preewazidje traumu.
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:40 pm

UKLETI AUTO

Ukleti automobil o kome je ovde rijec je ford iz 1967. godine,koji je krstario americkim cestama sedamdestih godina.Ova prica je bila inspiracija mnogim filmovima i romanima,a ja znam samo za film "Auto".Sve pocinje na cesti broj 666, koja je bila 6 dio ceste 66,pa je dobila taj nepopularni naziv.
Iako je ova cesta vezana za nekoliko cudnih nesreca,ukleti Ford se pominje 1971. godine u lokalnim novinama Kortez Bjugla i to o nepoznatom napadacu koji je svojim fordom izazvao nesrecu na cesti a zatim nestao.U nesreci je poginulo cak 5-toro ljudi,a po prici ocevidaca i prezivjelih govori o tome da se je pojavio misteriozni automobil bez tablica,a onda je taj automobil skrenuo u suprotnoj traci i tako izazvao da kamion koji je isao prema njemu skrene i udari u punoj brzini tri automobila sa suprotne trake.Policija je uskoro obavjestena,ali niko nije mogao da nadje misteriozni auto.
Slijedeci slucaj se desava nekoliko mjesecei kasnije kada su svi zaboravili za slucaj.Na benziskoj stanici i kamionskom odmoristu (motelu) u blizini Grastin Roka, u Arizoni dešava se naizgled nesto veoma cudno.Naime djevojka ulazi u odmoristu sva uplakana tvrdeci da je vidjela duha.Vlasnik motela Dzejms Kalika je smiruje i ona mu prica uzasnu pricu...Na nekoliko kilometara od odmorista stopirala je crni Ford,ali su stakla bila zamagljena tako da nije vidjela vozaca.Bas kada je pomislila da ce auto otici,ali su se vrata otvorila i djevojka je usla.Izmedju devojke i vozaca je postojalo staklo crno i neprovidivo.Djevojka je zamolila vozača da je odveze na mjesto gdje se sad nalazi.Voznja je protekla u tisini i kad su stigli blizu odmorista rekla je da tu stane i kola su stala. djevojka je pokusala da izadje ali nije mogla vrata su bila zakljucana pokušala je ponovno ali bez uspjeha.Izmedju nje i vozaca se je konacno otvorilo staklo,a tamo je sjedio sijedi covjek kratko podsisane kose.Djevojka ga je zamolila da otvori vrata,ali bez uspjeha.Najzad,sada je djevojka bila vec uznemirena,da ne pominjem koliko je sada osjecala jezu.Pruzila je ruku prema vozacevom ramenu i vozac je okrenuo glavu.Tada je djevojka ugledala pravi horor mladiceve oci su izgledale veoma cudno,umjesto beonjace i zjenica,mladiceve oci su bile potpuno crne,kao dva klikera, a koza mu je u licu bila bijela skoro kao brasno.
Djevojka je pocela da vristi,a vrata su se otvorila i djevojka je izletjela iz kola i otrcala u odmaraliste...Jedan od posjetilaca te veceri je bio lokalni serif koji je u glavi sakupio 2 i 2 i shvatio da je toj onaj isti auto koji je prije nekoliko mjeseci izazvao nesrecu.Serif je usao u svoj auto i krenuo u pravcu koji je djevojka opisala.Slijedeceg jutra je serif pronadjen mrtav,a njegov auto smrskan.Posljedica je bila zakucavanje u drvo.ehhh
Slijedece nedjelje se desavaju cudni slucajevi u kome je bio zapazen crni ford.Kao sto su prometne nesrece,pregazeni pjesaci,cak se je jednom zaletio u stand sa hrenovkama usmrtivsi prodavca.Slucaj je došao cak do FBI.Teror misterioznog automobila ili Paklena kolica kako su ga lokalni mjestani prozvali traje 6 mjeseci.
Jedan od najpoznatijih slucaja je bio kada je auto punom brzinom uletio kroz prozor jednog restorana ruseci sve pred sobom sve do kuhinje.Uskoro je u zgradi izbio pozar i cijela je zgrada izgorjela do temelja,a auto se izvukao i nastavio put kao da nije nista bilo...
I onda jedne noci agenti koji su radili na slučaju "Paklena kolica" saznaju sudeci po tablicama da je auto van uporabe i da je prije toga pripadao mafijaskoj obitelji Vedrone,koji je u njemu izvrsavao neke od najuzasnijih egzekucija svojih suparnika.Godinama je sluzio samo za to,a onda ga je jednostavno ostavio na groblju automobila da trune.Ali kako su agenti saznali auto je jedne noci jednostavno nestao da bi zapoceo svoj krvavi pohod.Posto su ovo otkrili agenti odlaze do groblja i tamo ga zaticu kako se vraca sa svog paklenog puta.U izvjestaju je pisalo da je auto jednostavno prestao da radi.Kada su agenti prisli kolima unutra nije bilo nikoga,ni vozaca ni bilo koga drugog,ali odjednom je auto proradio i poceo da juri agente. poslije nekoliko minuta jurnjave,jedan od agenata uspjeva da aktivira magnetnu kuku i podigao je auto i bacio je u masinu za mrvljenje,koja ga je smrvila.
Strucnjaci koji se bave ovim poslom tvrde da je auto postao uklet zato sto su se u njemu godinama desavale uzasne stvari.I da je onaj vozac kojeg je djevojka vidjela vjerojatno samo nesmirena dusa jedne od zrtava mafijaske obitelji Vedrone...
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:40 pm

Meni se desilo nesto sto nikako ne mogu da objasnim. Pre par meseci.
Drug mi je dao link za pesmu na Youtube. Cradle of Filth - Dinner at Deviant's table(palace negde). Ali ta pesma je snimljena i pustena na youtube odpozadi. Drug mi rekao da pogasim sva svetla uvece,pustim pesmu i stanem na sred sobe i zatvorim oci. Tako sam i postupio. Pocela pesma,a ja vidim nesto mi cudno. Ukapirao sam i zasto. Ta pesma pevana odpozadi,ustvari je Molitva Gospodnja,Oce nas.
Slusao sam i slusao. Traje neka 2,5 minuta.
Stojim ja u mrklom mraku na sred moje sobe,svi u kuci pospali,napolju pada sneg.
Samo odjednom vrisnu neko napolju i zvizne nesto o moj prozor. Zvinulo je tako da sam pomislio puci ce prozor. Pola zivota sam izgubio to vece. Odmah sam upalio svetlo i ugasio pesmu. Prisao sam prozoru da vidim sta je udarilo. Pomislih da nije neka sova. Ali jok. Nije bilo nicega. Cekao sam da cujem korake mog caleta kako se penje da vidi sta je to lupilo,ali niko nije dosao. Svi su i dalje spavali kao da se nista nije desilo. A udarac je bio tako glasan da bi probudio i mrtvaca.
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:41 pm

Moja najbolja drugarica nedavno se obesila.Posle njene sahrane desavale mi se mnogo cudne stvari.Sanjala sam je i zvala me u snu da odem kod nje da se i ja obesim.Ma svasta se izdesavalo i stvarno ne znam vise sta da radim da je ne sanjam da me ne drma nocu vise.
pre nekih 3-4 meseca setale smo se drugarica i ja po gradu i pricale smo o jednoj nasoj drugarici koja u to vreme bas kada smo o njoj pricali obesila se.Od kada se ona obesila desavaju mi se cudne stvari.Stvarno ne znam vise sta da radim.
Bila sam u crkvu.Ja necu kod psihijatra da zaglavim jer u poslednjih 2 nedelja ne sanjam je.A moja drugarica na kraju ce u ludnicu da zavrsi.Ona sama zivi u stanu i uvece kada legne ostavi upaljeno svetlo od kada se ova obesila.Ali jedne veceri probudila se u 2h uvece,svetlo je kao i obicno ostavila upaljeno a kada se probudila svetlo je bilo ugaseno.Sijalica nije pregorela sve je bilo ok a tv je bio upaljen.
Pre nekih 2 meseca sedela sam sa sestrom u sobi i pricale smo,uglavnom tu drugaricu sto se obesila nismo pominjali.Ona je legla i pre mene zaspala a ja nisam mogla da spavam samo sam lezala u krevetu i razmisljala.Posle nekog vremena nesto prodrma i mene i nju za nogu.Osetila sam neciju ruku.Ustale smo obe.Nismo vise mogle da spavamo od straha.
(Inace ta devojka se obesila jer je imala na kraju godine 2 jedinice i vece pre popravnog ispita obesila se.Ne znam koliko je to tacno jer nisam bila na njenoj sahrani,tako pricaju da je napisala u oprostajnom pismu.)
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:41 pm

Meni se desilo,ali kad sam pricala svi kazu da sam sanjala,mozda ili bilo je i suvise uverljivo da bi bio samo san.Nedaleko od moje kuce zivela od moga muza baba.Imala je 82g,sama u jednoj maloj sobici,bez struje i normalni uslova za zivot.Zivela je od socijalne pomoci.U dvoristu je zivio njen sin i snaha ali nisu hteli da joj pomazu,sin je cesto grdio pa mu se nije ni obracala za pomoc.Tako sam jedino ja babi pomagala i nisam joj nikad ruznu rec rekla.I da ne dulim umre baba u julu.sahranimo babu kako je big reko i sve sto je baba trazila od mene za zivota ostvarilo se ,tj kuvala sam na sahrani ,nasla odjecu koju je ona rekla da obuku kad umre i jos neke sitnice.Proslo od prilike 4 nedelje od sahrane.legnem ja popodne da ospavam malo.Kad kroz san cujem da me neko zove,posto se nisam odazvala neko me je zhvatio za rame i drmao i dozivao moje ime.Kad sam otvorila oci baba je stajala pored kreveta u odeci u kojoj je sahranjena.Ja sam je pitala sta je baba sta ti treba,a ona kaze cedo moje dodi da popravis grob oronio se.Prvi put sam znala da pricam sa mrtvom osobom i ne mogu oprostit sebi zasto sam joj rekla ono sto nisam nikad zivoj.A rekla sam joj boze baba pa sluzila sam te zivu sad mi ni mrtva nedas mira,ditije cerka i sin i snahe.A ona kaze znas ako nes ti da nece niko,uradi mi jos to i necu ti nikad vise trazit nista.Kad sam shvatila sta bi nje vise nije bilo.Uradila sam sta je trazila i jos uvek odrzavam i posecujem nje grob.Proslp je 16 g nikad je vise nisam sanjala.I namogu objasniti sama sebi zasto sam je uvredila mrtvu kad nisam zivu.Da da ne zaboravim da kazem da se sve vraca u zivotu.Njezin sin i snaha zive u istom tom dvoristu ali isto kao sto je zivila ona,odbaceni od svoje dece,zna i zivot biti kazna.Ja nisam osecala strah vec grizu savesti sto sam joj tako rekla.Sta vi mislite jel to bio san i zasto sam se tako ponela ja mislim da nisam sanjala.
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:42 pm

Bracni par se vozio kasno kuci kada ih je zaustavila povredjena zena. Objasnila im je da je dozivela automobilsku nesrecu i da je njena beba ostala zarobljena u kolima. Covek je ostavio povredjenu zenu sa suprugom i otisao da pokusa da izvadi bebu. Kada je stigao do automobila video je par na prednjim sedistima. Bili su mrtvi. Beba je plakala na zadnjem sedistu i covek je uspeo, posle nekoliko pokusaja, da izvadi bebu. Vratio se do svog automobila i tamo zatekao suprugu samu. Kada ju je pitao gde je majka detea, ona mu je objasnila da je zena odmah otisla za njim da mu pomogne. Ostavio je bebu i vratio se da potrazi zenu. Nikoga nije bilo pored automobila ili u blizini. Posle duzeg vremena, shvatio je da je zena koja je umrla na prednjem sedistu zapravo zena koja ih je zaustavila trazeci pomoc.
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:42 pm

Jedna zena je stalno sanjala da umire na pruzi, smrskana pod vozom. Zato nikada nije ni prelazila obliznju prugu. Posto je imala ceste glavobolje, otisla je kod doktora koji je, posle pregleda, ustanovio da ima tumor na mozgu.

Jednog dana dok se vracala od komsinice, resila je da predje prugu misleci da nema nikakve opasnosti. Ionako je vec umirala. Kada je stigla na prugu, pogledala je na obe strane - voza nije bilo.

Nasmejala se i krenula preko pruge.

Kasnije su pronasli njene ostatke pored pruge, unakazene od udarca voza.

Samo sto voz tom prugom nije prolazio 20 godina...
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:42 pm

Jedna porodica je trebala da se useli u kucu koja je pre bila kuca za siromasne ljude.Tu su mogli da dodju da se okupaju,jedu,odspavaju i posle da odu.Jednog dana,tacnije 24. decembra,gazda te kuce se naljutio i pobio sve ljude u toj kuci.Vratimo se na porodicu. Najmladji dechak se kupao i odjednom na zidu se pojavio tekst ispisan krvlju.Pisalo je: GET LOST!On je poceo da vristi i bezi kroz celu kucu.Vidjali su neke siluete u dvoristu, cuden stvari.25. decembra,tacno u ponoc culi u uzasne vriske!(pazite,ljudi su ubijeni 24. decembra a oni su culi vriske u ponoc tj. izmedju 24. i 25. decembra)Porodica je odlucila da napusti kucu.Posle su im ljudi ispricali sta se desilo u toj kuci.

Dama u ogledalu
-Jedna dewojka je imala dechka koji je imao strashnu sudbinu (cela porodica mu je misteriozno ubijena).Dewojka je chula prichu o 'Dami u ogledalu' koja kazhe-
'Ona dewojka koja uspe da u najmrachnijoj prostoriji pred ogledalom sacheka Damu i ne uplashi se,bitje najlepsha dewojka na swetu,a ako ne uspe,Dama tje je uzeti'
Narawno,dewojka je htela to da uradi ali nije smela sama.Uspela ja da nagowori swojeg dechka da to uradi sa njom,rekawshi mu da je to obichna igra.
I tako,zatworili su se u mrachno kupatilo bez prozora,i u potpunom mraku stali pred weliko ogledalo...
Dewojka je dugo gledala u ogledalo u kojem nije mogla wideti ni sopstweni odraz.Swe je bilo crno.Njen dechko i ona su se chwrsto drzhali za ruke.Odjednom,u ogledalu je pochela da se pojawljuje zastrashujutja bela haljina,isprljana krwlju.Zhena u ogledalu krila je lice izgrebanim rukama a crna duga kosa joj je padala preko ramena i ruku.Iznenada je sklonila ruke sa lica i dewojka je jako wrisnula.Swe je opet postalo crno...
Dechko je osetio da wishe ne drzhi njenu ruku.Doziwao je i plakao od straha ali nje nije bilo.Primetio je njen odraz u ogledalu.Okrenuo se,ali ona nije bila iz njega.Bila je u ogledalu.On je glasno wrisnuo,razbio ogledalo iz kojeg je potekla krw i krenuo napolje,ali wrata nisu mogla da se otwore!!!Pao je u neswest...
Kada se probudio,lezhao je u krwi.Pogledao je sebe i wideo da nije nigde ranjen-krw nije bila njegowa.Nishta nije osetjao,nije ga ni bilo briga.Ostao je sam na swetu...
Wrata su bila shirom otworena.Izashao je...
Po izlasku,uzeo je sliku njegowe dewojke i njega na kojoj su bili zagrljeni i na pozadini slike napisao neshto a onda se wratio u ono isto kupatilo,uzeo komad oshtrog stakla od razbijenog ogledala i isekao sebi wene...
Na pozadini slike je bilo nacrtano samo srce,koje je posle njegowe smrti postalo samo mrlja krwi...




Decko se vracao kuci sa stanice, prolazio je kroz slabo osvetljenu ulicu. Sa jedne strane su bile kuce, a sa druge strane puta njive i livade...

Dok je isao ulicom video je devojcicu od 5-6 godina. Devojcica je imala plavu kosu, vrtela se oko sebe, gledala u nebo i nesto mrmljala... Njemu je odmah bilo neobicno sta malo dete radi napolju samo i to jos skoro u ponoc. Prosao je pored nje, ali ga je i dalje zanimalo ko je ona jer je ranije nije video u komsiluku. Okrenuo se da je ponovo pogleda... Samo devojcica vise nije bila na ulici, vec u dvoristu jedne kuce. Ali, ograda i kapija su bile visoke oko 1,5m, svetla u kuci pogasena i nikoga nije bilo u dvoristu da je pusti unutra... Takodje, bila je na mestu koje je bilo prilicno udaljeno od mesta gde je stajala kada ju je decko prosao, tako da za to kratko vreme sigurno ne bi uspela da predje taj put.

Decko se uplasio i ubrzao... Ipak, radoznalost ga je naterala da se ponovo okrene. Devojcica je ovog puta bila na drugoj strani ulice, na sredini jedne njive, dosta udaljene od dvorista. I dalje se vrtela u krug i gledala u nebo... Decko je nastavio jos brze da koraca a kada se okrenuo ponovo, devojcice vise nije bilo...
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:43 pm

'Ona je bila vampir. Po mišljenju nekih naših savremenika, a i mnogih njenih savremenika, bila je najstravičniji živi vampir svih vremena.' Tako o mađarskoj grofici Eržebet Batori pišu sjajni poznavaoci vampirskih hronika, a lik 'krvave grofice' fascinirao je i mnoge druge.

Događaji i ličnosti iz vampirskih legendi mnogima mogu ličiti na čistu izmišljotinu ili na izvitoperene detalje iz stvarnosti, odnosno na delo neukih seljaka. Raspolažemo, međutim, dokumentacijom o jednoj grofici, Eržebet Batori, koja je živela u XVII veku. Ona je bila pravi vampir. Po mišljenju mnogih, bila je najtravičniji živi vampir svih vremena!
Ovim rečima započinju Radu Floresku i Rejmond Mekneli poglavlje o jednoj pravojkrvavoj grofici u svojoj knjizi 'U potrazi za Drakulom'. Zapravo, praktično da i nema knjige ili studije o vampirima koja ne pominje i ovu mađarsku aristokratkinju, a Valentina Penrose joj posvećuje i celo jedno delo u kojem za groficu Batori kaže kako je 'bez krsta i svetlosti': 'Njena duša je bila pokvarena i izopačena. Eržebet Batori je preživljavala prave krize opsednutosti, nije se nikad moglo predvideti kad će u njih upasti, najčešće je to bilo u vidu strahovitih probadanja u glavi i očima...'
O dozi okrutnosti i bluda kojom je bila natopljena ova neobična ličnost govore i reči poznatog istoričara umetnosti Lo Duke, koji kaže da bi se pred njom i surovi Žil de Re i markiz de Sad mogli da sakriju i postide. Grofica Batori je ostavila utisak i na Žorža Bataja, koji o njoj piše u svom poslednjem delu 'Suze Erosove'. Ime ove krvave grofice pronalazi se i u dosijeu seksualnih rekorda, u kategoriji 'Najčuvenija sadistkinja', a navodi se podatak da je na najrazličitije i retko okrutne načine lišila života oko 600 devojaka!
Ko je bila ova žena koja je na ovakav način ostavila krvave tragove u istoriji?
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:43 pm

Poslednja žrtva krvave grofice bila je Doriška, krupna devojka iz Hrvatske, koju je grofica okrivila da je ukrala krušku! naravno, počelo je kažnjavanje. Skinuta je gola i zavezane su joj ruke na leđima. Tada ju je grofica tukla drvenom oklagijom, ali Doriška nije umirala. Grofica je pravila pauzu samo dok je menjala krvavu košulju sa čistom. Kad oklagija nije pomogla, Doriška je izbodena makazama.
Međutim, nakon desetak godina ovakve krvave prakse, istina o Eržebet Batori izašla je iz zidina dvorca Čejte. Jedna od nesuđenih žrtava uspela je, naime, pobeći pre nego što će biti zaklana. Kralj Matias II bio je obavešten o slučaju. Grof Turzo, guverner provincije i Eržebetin rođak, lično je komandovao odredom vojnika pri upadu u dvorac, u noći 30.decembra 1610. godine. U glavnoj sali zamka on je sa užasom pronašao jedan unakažen leš - mrtvu devojku bez kapi krvi, i drugu, živu, kojoj je telo bilo pokriveno malim rupama. U kuli zamka vojnici su otkrili i izvestan broj živih devojaka. Nekima od tih jadnih devojaka telo je bilo isečeno, a u blizini dvorca iskopane su kosti nekoliko desetina devojaka.
Grofica je, nakon toga, stavljena u kućni pritvor, u samom dvorcu. Suđenje je održano sledeće godine. U Mađarskoj postoji potpuni zapisnik koji prati čitav njegov tok. Okrivljeni su priznali svoje zločine i tako potvrdili sve jezive priče koje su se u međuvremenu isprele oko celog slučaja.
Svedokinja po imenu Žužana predala je sudu najšokantniji dokaz o groficinim zločinima. Bio je to spisak gde je bilo zapisano da je broj ubijenih devojaka 650. Ovaj spisak je napisala lično grofica Batori koja je sa svojim saučesnicima vodiladetaljnu evidenciju svih svojih zločina.
Sudske kazne su bile stravične: Erži Majorova osuđena je na smrt zato što je za pare odnosila tela iz zamka i sklanjala ih, Ujvariju i Torkou su odsečene glave a tela su im spaljena, a Iloni Jo i Doroteji Senteš isčupani su prsti, izvađeni jezici i oči, a zatim su pečene na tihoj vatri! Najzanimljivije od svega i najneverovatnije, bilo je da jedino Eržebet nikada zvanično nije osuđena ni za kakav zločin!?
Umesto toga dovedeni su zidari u dvorac Čejte; zazidali su vrata i prozore spavaće sobe, s groficom u njoj, ostavljajući samo mali otvor kroz koji se mogla dodavati hrana. Kralj Matijas II je u početku tražio smrtnu kaznu za Eržebet, ali je na navaljivanje njaenog rođaka, premijera, pristao da se izvršenje smrtne kazne odloži na neodređeno vreme, što je u stvari značilo doživotni zatvor u samici. Četiri godine kasnije jedan stražar je hteo da baci pogled na ženu čija je lepota bila nadaleko čuvena. Ležala je licem ka podu. Eržebet Batori, čuvena krvava grofica, bila je mrtva.
Njeno telo je kasnije zazidano u jedan deo dvorca.
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:43 pm

Nisam uopšte sujeveran ali mi se dešavaju čudne stvari imam dosta toga nerazjašnjenog i strašnog ali ne želim baš sve ispričati evo samo po nešto.
Bio sam klinac i kupili su mi papagaja ili mi ga je neko poklonio ne sećam se,nazvao sam ga Kića i držao sam ga u kavezu koji je visio preko puta moje spavaće sobe.
Jedne noći dok su moji spavali probudio sam se i pošao prema kavezu.Da li sam još bio sanjiv ili u nekoj fazi sna ne znam ali sam preko puta sobe video u tami ženu belog lica obučenu u crnu haljinu koja joj je visila kao da je pocepana.Pružala je ruke ka meni želeći da me uzme.Ja sam normalno vrištao a moji su to čuli dotrčali i upalili svetlo.Otac me je uzeo u ruke i pokušao da me povede na to mesto gde sam ja tvrdio da stoji žena koja hoće da me uzme da bi mi dokazao da tamo nema ničega,kada bi me poneo tamo ja bi sve jače vrištao i opirao se.Žena koju sam samo ja video se nije pomerala već je samo pružala ruke ka meni a ja sam upirao prst prema papagaju.Odustali su od dokazivanja i vratili me u krevet.Zaključili su da se ja ustvari plašim papagaja i premestili ga na terasu.
Sutradan smo na terasi našli polomljeno staklence koje je na kavezu služilo kao pregrada ali papagaja nije bilo.
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:44 pm

KRVAVE RUKE

Čovek se vozio kući. Bila je duboka noć. Naišao je na prugu... u to vreme nije bilo vozova tako da je železnička rampa bila dignuta. U trenutku kad je kolima prelazio preko šina, pravo niotkuda, velikom brzinom naišao je voz! Čovek je dodao gas, ali prekasno... zažmurio je očekujući udar ali........ kompozicija je prošla kroz njega i nestala naglo kao što je i našla. Čovek je još u šoku, stao u stranu da se malo smiri. Iznenada su po prozorima kola počeli da se pojavljuju, na sve strane, krvavi tragovi! Bili su to otisci dečjih ruku! Tresući se od straha, čovek se priseti da je tačno u to vreme, godinu dana ranije voz naleteo na autobus koji se vraćao sa eskurzije!

PRIZIVANJE DUHOVA


Dve naj drugarice dogovorishe se da se sretnu u kuci jedne od njih. Srele su se i nisu znale sta da rade pa su prizivali duhove... Bio je mrak... Bile su same... Pokushavale su vishe puta ali se nishta nije desavalo. Posle nekog vremena jednu od drugarica zaboli glava , a taman su planirale ici u diskoteku. Jedna je ostala ( Ona koju je bolela glava) , a druga je otishla. Na putu prema diskoteci setila se da je zaboravila novcanik. Vratila se. Videla je da joj drugarica spava nije htela da upali svetlo. Uzela je novcanik i otishla. Kad je otishla u diskoteku , naravno , super se zabavila . Ali kad se vratila videla je policiju oko kuce. Ushla je u kucu i videla da je krvavim slovima na prozoru napisano ,,I bolje da nisi ukljucila svetlo,,. Ni sama ona nije znala kako je policija saznala za ovo pa ih je upitala , a odgovor je glasio: ,, Neko nas je nazvao , bio je zenski glas- kao tvoj , ustvari tvoj i mi smo doshli,, !! Bila je glavna osumnjicena , ni sada nisu otkrili
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:48 pm

Bila jednom jedna devojka po imenu Klaudija koja je isla u 4. razred gimnazije i bila je dobar djak ali je drugi ucenici nisu voleli i stalno su je zadirkivali. Mnogo je volela da cita knjige o vradzbinama.U skolskim novinama je napisala clanak o skolskim sportistima da koriste doping. Zbog toga su zeleli da joj se osvete. Kada su je videli u hodniju pojurili su je i ona je pobegla u ucionicu kod profesora engleskog jezika,gospodina Pola. Utrcala je uplakana i on joj je pruzio maramiccu sa ispisanim svojim inicijalima i tesio je. Ona mu je izjavila ljubav a to je cula Ana,devojka jednog od sportiste-Dejva. Dve sekunde kasnije Klaudija je istrcela iz ucionice.Kada je stigla kuci upalila je svece i otvorila je knjigu sa ljubavnim cinima. Na Polovu maramicu stavila je pramen svoje kose i zalepila ga voskom svece i izrekla cini-Neka se uslise moje molitve i zelje,bicu sa mojim voljenim dok nas smrt nerastavi,kao feniks dizem se iz pepela,ljubavi bici tvoja voljena!-kao zavrsnicu trebala je da prolije svoju krv ali je shvatila da je sve to besmislica i zatvorila knjigu. Ana je znala sta ce tacno da uradi,ovu inforaciju ce iskoristiti da se osveti Klaudiji za ono sto je ucinila. Odmah je otisla kod Dejva i ispricala mu sta je cula. Dejv i njegov drug su smislili plan.Hteli su da joj napisu pismo,ali posto su isli zajedno u odeljenje ona je znala njihov rukopis pa su presreli jednog decka koji je takodje bio streber kao Klaudija.Pozvali su ga da dodje na zurku ali da za uzvrat mora da napise pismo. Napisao je pismo u g. Polovo ime izjavljujuci klaudiji ljubav i napisao je da zeli da se nadje sa njo u hotelu.
Poslali su joj pismo. Posto je bila lakoverna stigla je u hotel u dogovoreno vreme,usla je u sobu i skinula svoju odecu i legla u krevet.U susednoj sobi su bili Dejvovi drugovi dok se on sa kamerom krio u sobi gde je bila Klaudija. Iskocio jee iz kupatila i poceo da svlaci polrivac sa nje i smejao joj se a ona je pocela da vristi i da bezi. U susednoj sobi su bili Dzesi i Klo koji nisu znali zbog cega se nalaze u hotelu i bili su zaprepasceni kada su videli Klaudiju na tv-u sa kojim je bila povezana kamera. Kklaudija je izletela napolje i Klo je izasla isto. Kada ju je Klaudija videla rekla je-Zar i ti?!-i nasrnula na nju. Poceli su da se tuku i uletele su u sobu Dzesi je pokusao da ih razdvoji ali ga je Klaudija sutnula. Dejv je sve vreme snimao.Kada je video da je situacija izmakla kontroli ispustio je kameru i pokusao da savlada Klaudiju,ona ga je ugrizla i on ju je gurnuo na sto. Udarila je glavom,pala je na pod a svetao tepih ispod njene glave postao je crven. Bila je mrtva. Svi su se dogovorili da je zakopaju u sumi i da to vise nikada ne spominju.
Sutradan su u skoli prvi cas imali test iz engleskog,cas je prekinula prelepa devojka koja je usetavsi na visokim podpeticama i rekla-Izvinite sto kasnim-to je bila Klaudija.
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Mar 08, 2010 1:49 pm

***SVE OVE PRICE SKINUTE SU SA SAJTOVA I NEMAM POJMA DA LI SU ISTINITE***


xDD
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Lady Mihaela

Lady Mihaela


Broj poruka : 126
Datum upisa : 07.04.2010

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePon Apr 12, 2010 2:02 pm

Ne verujem da su istinite, možda neke al ne sumnjam!
Nazad na vrh Ići dole
-MiCa-

-MiCa-


Broj poruka : 32
Datum upisa : 14.04.2010
Godina : 26
Lokacija : Banja Luka

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimeSre Apr 14, 2010 10:50 pm

aaa.....ma meni sad nema spavanja 10 dana!! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimeČet Apr 15, 2010 11:12 pm

meni je isto bilo tako kad sam citala :O xD
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
KatyHollic
Admin
KatyHollic


Broj poruka : 103
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Tree Hill

Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitimePet Apr 16, 2010 11:37 am

uuu kul!
Nazad na vrh Ići dole
http://musiclovers.forumotions.net/forum.htm
Sponsored content





Strasne price. Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasne price.   Strasne price. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Strasne price.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Smesne price.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Katy Perry Balkan :: Ostalo :: Zabava :: Igrice-
Skoči na: